Coder  
 

Nowa funkcja - Mapa porównania z terenem (Forum)

wysłane zomo(R), Międzychód, 05.03.2024, 19:00

> Dorobiliśmy w menu Atrybuty->Wyszukiwanie funkcję Mapa porównania z terenem na podstawie danych z GML
> Proszę o testowanie i uwagi


Witam wszystkich,

Zauważyłem że:

1. Przy dodawaniu na mapę nowych pikiet, zaworów, studzienek na czerwono wyświetla się tylko kropka-symbol, a miło by było żeby wysokość H pikiety też zmieniła kolor na czerwony i opis obiektu (w, k, t) też na czerwono.

2. Przy usuwaniu obiektów punktowych np. pikiety, zawory, hydranty, kanały nie pokazuje się skreślenie symbolu i tekstu np. rzędnej.

3. Przy dodawaniu nowych przyłączy np. wo32, ks160, eN opis pozostaje w kolorze sieci, a moim zadaniem powinien być też na czerwono.

4. Po usunięciu budynku, nie pokazuje się na mapie wywiadu jego kontur z przekreśleniami.

5. Przy modyfikacji np. płotu który jest długi na ponad 500m cały obiekt zmienia kolor na czerwony i dodawane jest przekreślenie na całej długości gdy raptem modyfikacji poddano jego nie wielką część. To może wynikać z tego że jego archiwalna wersja po modyfikacji jest zmieniana na biało a nowa wersja jest w całości uznana za nowy obiekt.

6. Po usunięciu obiektu - przyłącza np. wo32 mapa wywiadu generowana jest bez informacji że takie przyłącze gdzieś było. Poprawnie na mapie wywiady powinno się pojawić z przekreśleniami lini przyłącza i opisu.

7. Samo przekreślenie wydaje mi się powinno być na czerwono czy to w postaci krzyżyka (drzewa, zawory, pikiety) czy to w postaci dwóch kresek równoległych do siebie pod pewnym kątem.

8. Wydaje mi się że mapa wywiadu, choć nigdzie nie jest podane najlepiej prezentuję się w wersji czarno- białej z naniesionymi zmianami na czerwono.

Pozdrawiam, :).


Wiadomości w wątku:

30855 Postów w 5722 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 21 online (0 zarejestr., 21 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum