Coder  
 

tylko pliki w formacie: GML lub KCD (Forum)

wysłane psg(R), 06.12.2018, 22:17

Witam,
pozwolę sobie zacytować komunikat z portalu geodety:
"INFORMACJA DLA GEODETÓW Z dniem 2 stycznia 2019r. Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Wadowicach przyjmuje do operatów technicznych tylko pliki w formacie: 1. GML lub KCD z roboczymi bazami danych BDOT500 i GESUT. 2. TXT dla bazy danych EGIB. Pliki GML i KCD (jako pliki do modyfikacji) powinny być wcześniej wydane przez Ośrodek przed złożeniem operatu technicznego do weryfikacji. Zamówienie na plik do modyfikacji należy składać przez geoportal (ikona Mod). Plikom wydanym do modyfikacji nie wolno zmieniać nazwy."

Proszę mi odpowiedzieć, może ktoś też to ma u siebie i wie, czy mając do dyspozycji MM uda mi się spełnić wolę Wydziału Geodezji ??

W powiecie wadowickim na 90 obrębów, zwektoryzowanych jest 2, obecnie wprowadzili webewid i wszystko co z nim związane. Oby od 2 stycznia mieli wszystkie obręby już zwektoryzowane, bo nie wiem jak będzie trzeba robić te modyfikacje na plikach do modyfikacji - żyletką ?? kpina.


Wiadomości w wątku:

30853 Postów w 5722 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 13 online (0 zarejestr., 13 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum