Coder  
 

Masowa zmiana koloru tekstów (Forum)

wysłane k95n(R), 16.05.2018, 22:53

Witam, czy istniałaby opcja żeby po zaznaczeniu całego rysunku "zaznaczeniem" i zmianie koloru w "edycji" (pod prawym przyciskiem myszy) zmieniały się również kolory tekstów, a nie tylko kolory linii?
A jeszcze lepszym rozwiązaniem według mnie byłoby dodanie dialogu "Czy zmienić również kolor tekstu?" Teraz, żeby zmienić kolor tekstu trzeba zmieniac kolor na poszczególnych warstwach (uciążliwe jeżeli warstw jest dużo)

I jeszcze jedna prośba, czy byłaby możliwość w oknie warstw wprowadzić funkcję wyboru wielu warstw jednocześnie? Chodzi mi o to, że mamy listę 40 warstw, klikam na pierwszą, naciskam np. "shift", klikam na 20 i zaznaczają mi się wszystkie warstwy o 1 do 20 (również znacznie przyspieszyłoby pracę, gdy zachodzi potrzeba np. wyłączenia warstw z ośrodka, lub wyłączenia warstw narysowanych przez nas). Taką opcję widziałem w różnych innych programach, więc myślę, że jest możliwa do realizacji.

Pozdrawiam serdecznie.


Wiadomości w wątku:

30830 Postów w 5714 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 10 online (0 zarejestr., 10 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum