Coder  
 

WK - okno punkty. (Forum)

wysłane sorbovit(R), Bielsko-Biała, 06.03.2018, 21:03

> Bez problemu możemy to zmienić,
> Ale obawiam się, że wtedy pojawią się niezadowoleni użytkownicy, że w
> każdym obiekcie muszą od nowa klikać opcje, żeby ustawić widoczność
> atrybytów, a przecież kiedyś działało poprawnie.
>
> Może Pan łatwo wyłączyć widocznosć atrybutów klikając opcję Inne

To wiem, ale miałem na myśli sytuację w której w jednym obiekcie prowadzę obliczenia dla np pomiaru powykonawczego wody i wtedy kolumny ZRD BPP i inne tego typu nie są mi potrzebne.
Następnego dnia zajmuję się podziałem i wtedy są mi one z kolei potrzebne. A już nie wsponmę o sytuacji gdy na szybko prowadzę obliczenia to w jednym to w drugim obiekcie i przeskakuję pomiędzy nimi - wtedy okno Punkty niestety nie pamięta swoich ustawień i ciągle trzeba to poprawiać.

Może dało by się umieścić to jako opcję w programie, która byłaby włączana i zatwierdzana przyciskiem [Zapisz Std] w ustawieniach, kto nie chce to jej nie włącza i po sprawie - ma po staremu. Albo jeszcze inaczej - w pliku ini winkalka wprowadzić wiersz włączający taką opcję nie zmieniając niczego w programie - wtedy mniej doświadczeni użytkownicy nie będą marudzić, bo nie będą mieli możliwości przełączenia tego parametru z poziomu programu.


Wiadomości w wątku:

30853 Postów w 5722 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 10 online (1 zarejestr., 9 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum