Coder  
 

[Ogłoszenie] Nowa beta Mikromap (Forum)

wysłane ni3(R), 02.02.2018, 09:46

> Dziękujemy za nadsyłane raporty, poprawiliśmy działanie wersji 64 bitowej,
> i przy okazji parę błedów w 32 bitowej
>
> Poza tym:
>
> Poprawino import DXF i GML
> Uzupełniono tabele przekodowań DxfLin DxfNum
> Dodano tabele przekodowań kodów GeoInfo.tkd
>
> nowe wersje:
>
> www.coder.pl/MikroMap32.exe
> www.coder.pl/MikroMap64.exe

Dzień Dobry!
Bardzo ucieszyło mnie pojawienie się tabeli przekodowań do geoinfo.
Jednak po pierwszym teście jestem trochę zdezorientowany.
Owszem, NIEKTÓRE symbole pojawiły się w miarę poprawnie ( n/p hydranty obrócone o 100 gr).
Po przejrzeniu pliku TKD stwierdzam, że nie występują w nim CÓÓÓÓDOWNE kody typu:
OKRAG_PELNY, KWADRAT_NIEPRZEZR, KOLO, POINT, czy też PROSTOKAT1_5-1_PELNY .
Faje- nie? dodam tylko, że każdy taki sheet może być czymkolwiek n/p KOLO może być : włazem, słupem, studzienką - czymkolwiek okrągłym.
Znalazłem nawet taką wersję, że -nie pamiętam - POINT ? był - UWAGA! kropką w linii ogrodzenia!
Rozróżnienie tego G...A może być jedynie poprzez powiązanie symbolu z warstwą, co rozwala całą filozofię tworzenia plików przekodowań - niestety indagowany już przeze mnie Pan Piotr "nie podjął tropu". :-(
Zastanawiam się czy ten sheet urodził się w chorych głowach autorów-informatyków z geoinfo, czy jest autorskim pomysłem "mojego" nieszczęsnego ośrodka ( wstyd się przyznać - Bielsko-Biała)
Proszę uczestników forum o swoje obserwacje. Kogo jeszcze uszczęśliwiono takim G...M ? I jak sobie z tym radzicie?


Wiadomości w wątku:

30835 Postów w 5717 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 6 online (1 zarejestr., 5 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum