Coder  
 

WinKalk, Windows 10 i kabel USB. (Forum)

wysłane sigsauer(R), 27.08.2015, 16:25

> Według mnie (i serwisu Leica) dla kabla GEV189 nie ma sterowników ani
> starych ani nowych działających pod W8.
> Trzeba zanabyć kabelek GEV234(ok 600 zł netto) i będzie działało.


Kolego, według serwisu Leica (jakkolwiek bardzo ich szanuje) to kabel GEV161 od GPS 1200 miał nie chodzić pod Win8 i miałem go zastąpić kablem GEV234, którego nie udało się uruchomić inżynierowi sprzedaży. Nie pomogły kontakty z centralą w Polsce, serwisem w Szwajcarii, czy firmą Nadowski. Wystarczyło posiedzieć troche w necie i poszukać co z tym fantem zrobić. Zarówno kable GEV161 jak i GEV234 działają bez problemu (mówimy o Win8). Nie mam o to pretensji. Nikt nie jest omnibusem, a pewnych spraw się nie przewidzi.
Skocz sobie do serwisu geodezja.pl. Niedawno była tam dyskusja o sterowniku do kabla GEV189 pod Win8. Kilku osobom rozsyłałem ten sterownik w wersji 1.3 (1.5 i nowsze nie chodzą). Napisz do nich i popytaj czy chodzi ten kabel czy nie. Wystarczy jakiś mały błąd w ustawieniach kompa i coś sie wysypuje. Mam takiego pendrive'a, który chodzi na wszystkich kompach oprócz kompa kolegi. Są takie przypadki i nic nie poradzisz. Może masz po prostu jakiś trefny kabel. Pożycz od kogoś GEV189 i spróbuj uruchomić u siebie. Są rzeczy na niebie i ziemi, o których sie fizjologom nie śniło jak mawia "ikona popkultury" z pewnej badziewnej produkcji.


Wiadomości w wątku:

30884 Postów w 5731 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 8 online (2 zarejestr., 6 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum