Coder  
 
BULiGL o Warszawa(R)

17.04.2008, 12:58
 

Winkalk aktualizacja (Forum)

Dlaczego po pobraniu aktualizacji oprogramowania Winkalk 3.8 do wersji 3.9 program po ponownym uruchomieniu żąda kodu, jest to conajmniej kłopotliwe raz autoryzowany program po aktualizacji należy ponownie autoryzować.
Problem jest jeszcze z przenumerowywaniem punktów w Winkalku a mianowicie przenumerowywaniu podlegają wszystkie punkty w bazie, brak możliwości wyboru punktów do przenumerowywania. W moim przypadku przenumerowywaniu podlegałyby tylko punkty z obliczeń, lub poprostu niektóre punkty wybrane przy zachowaniu zmian numerów w obliczeniach i raportach.

BULiGL o Warszawa(R)

23.04.2008, 13:16

@ alcapon

Winkalk aktualizacja

oki już się naumiałem :-) wystarczy zastosować filtrowanie punktów po numerze, kodzie, ... No niegramotny byłem ale spoko już wiem co i jak. Dzięki.

alcapon(R)

E-mail

19.04.2008, 14:19

@ BULiGL o Warszawa

Winkalk aktualizacja

Jeśli mnie pamięć nie myli to przenumerowaniu podlegają punkty aktualnie wyświetlane.
Można (w pewnym stopniu) wybrać punkty do przenumerowania wyświtlając punkty o danym typie, kodzie, z danego zakresu czy wg wzorca.

---
Korepetycje z ewmapy / pliki gml / operaty -> ewmapa@o2.pl

30830 Postów w 5714 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 15 online (0 zarejestr., 15 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum