GEOMAP
17.01.2017, 18:22 (edytowany przez GEOMAP, 17.01.2017, 18:33) |
Winkalk (Forum) |
Zakładam obiekt w wersji 4.0 i próbuję importować punkty z pliku tekstowego
według specyfikacji nxyuhw
przykład1:
7126-11001 9681.350 7988.978 0.004 183.348 0.006
7127-11001 9448.916 8055.919 0.004 183.594 0.006
w tabeli wskakują tylko nr, x, y, h
według specyfikacji nxyuhwzpqr
przykład1:
7126-11001 9681.350 7988.978 0.004 183.348 0.006 8 4 1 1
7127-11001 9448.916 8055.919 0.004 183.594 0.006 1 1 3 2
w tabeli wskakują tylko nr, x, y, h
proszę o poprawę importu wg. listy , niedziała prawidłowo
Pozdrawiam |
Coder
17.01.2017, 18:44
@ GEOMAP
|
Winkalk |
> Zakładam obiekt w wersji 4.0 i próbuję importować punkty z pliku
> tekstowego
> według specyfikacji nxyuhw
>
> przykład1:
> 7126-11001 9681.350 7988.978 0.004 183.348 0.006
> 7127-11001 9448.916 8055.919 0.004 183.594 0.006
>
> w tabeli wskakują tylko nr, x, y, h
U mnie wczytało się jeszcze mp i mh.
Może nie ma Pan wyświetlonych tych kolumn? --- Admin
|
GEOMAP
18.01.2017, 09:42
@ Coder
|
Winkalk |
import wg. listy , niewczytuje prawidłowo
Pozdrawiam |
Coder
18.01.2017, 13:15
@ GEOMAP
|
Winkalk |
> import wg. listy , niewczytuje prawidłowo
Tak, import w.g. listy nie wczytuje "nowych" atrybutów --- Admin
|