7137
28.04.2016, 20:20 |
MM problem z importem .dxf (Forum) |
Witam!
Od wczoraj przy imporcie dxf'a rzędne studzienek wyświetlane są zamiast w "ułamku", to nad kreską mam ciąg np.: 333,55\P331,84 .
Dotyczy to wyłącznie dxf'ów z jednego ośrodka, z innych jest O.K.
Dodatkowo dotyczy to również starszych plików z tego ośrodka, które wcześniej importowały się normalnie.
Reinstalacja MM nie pomaga.
Nie mam pomysłu jak to przywrócić do normalności.
Będę wdzięczny za dobrą radę |
Coder
28.04.2016, 20:49
@ 7137
|
MM problem z importem .dxf |
> Witam!
> Od wczoraj przy imporcie dxf'a rzędne studzienek wyświetlane są zamiast w
> "ułamku", to nad kreską mam ciąg np.: 333,55\P331,84 .
> Dotyczy to wyłącznie dxf'ów z jednego ośrodka, z innych jest O.K.
> Dodatkowo dotyczy to również starszych plików z tego ośrodka, które
> wcześniej importowały się normalnie.
> Reinstalacja MM nie pomaga.
> Nie mam pomysłu jak to przywrócić do normalności.
> Będę wdzięczny za dobrą radę
Proszę spróbować tę wersję:
www.coder.pl/MikroMap32.exe --- Admin
|
7137
28.04.2016, 21:12
@ Coder
|
MM problem z importem .dxf |
> > Witam!
> > Od wczoraj przy imporcie dxf'a rzędne studzienek wyświetlane są zamiast
> w
> > "ułamku", to nad kreską mam ciąg np.: 333,55\P331,84 .
> > Dotyczy to wyłącznie dxf'ów z jednego ośrodka, z innych jest O.K.
> > Dodatkowo dotyczy to również starszych plików z tego ośrodka, które
> > wcześniej importowały się normalnie.
> > Reinstalacja MM nie pomaga.
> > Nie mam pomysłu jak to przywrócić do normalności.
> > Będę wdzięczny za dobrą radę
>
> Proszę spróbować tę wersję:
>
> www.coder.pl/MikroMap32.exe
Panie Piotrze! jest Pan WIELKI
Wprawdzie licznik i mianownik lądują oba poniżej kreski, ale to już dużo łatwiej popoprawiać!
Dziękuję!
A swoją drogą - nie rozumiem co mogło "się stać", że bez mojego (przynajmniej świadomego) działania import nagle sfiksował? |
Coder
29.04.2016, 21:26
@ 7137
|
MM problem z importem .dxf |
> A swoją drogą - nie rozumiem co mogło "się stać", że bez mojego
> (przynajmniej świadomego) działania import nagle sfiksował?
Interpretowanie tych tekstów formatowanych czasem zawieszało import, więc je usunąłem, sadząc, że w geodezji i tak się takich tekstów nie używa. Myliłem się, więc w tej wersji je przywróciłem --- Admin
|