Coder  
 
****

22.11.2013, 13:05
 

niwelacja (Forum)

Panie Piotrze czy istnieje możliwość importu danych do modułu niwelacji ( technicznej, precyzyjnej itd.) z plików xls, a jeżeli nie to czy taką opcję można dorobić?
pozdrawiam.

Coder(R)

Homepage E-mail

22.11.2013, 13:22

@ ****

niwelacja

> Panie Piotrze czy istnieje możliwość importu danych do modułu niwelacji (
> technicznej, precyzyjnej itd.) z plików xls, a jeżeli nie to czy taką opcję
> można dorobić?

XLS raczej nie, lepiej csv, ale to musiałby być jakiś uznany standard zapisu, nie jednorazowa produkcja.

---
Admin
[image]

****

22.11.2013, 13:36

@ Coder

niwelacja

Jak najbardziej może być csv.
co do standardu zapisu nie jestem pewien czy dobrze pana rozumiem ale według mnie powinien być zgodny z typem niwelacji i domyślnymi ustawieniami kolumn w winkalku. Sposób zapisu wdanych w pliku csv powinien być zgodny z typem niwelacji, ewentualnie na początek można zrobić import do niwelacji technicznej a z niej eksportować dane do np. niwelacji precyzyjnej.

****

22.11.2013, 15:59

@ ****

niwelacja

> Jak najbardziej może być csv.
> co do standardu zapisu nie jestem pewien czy dobrze pana rozumiem ale
> według mnie powinien być zgodny z typem niwelacji i domyślnymi ustawieniami
> kolumn w winkalku. Sposób zapisu wdanych w pliku csv powinien być zgodny z
> typem niwelacji, ewentualnie na początek można zrobić import do niwelacji
> technicznej a z niej eksportować dane do np. niwelacji precyzyjnej.

po chwili zastanowienia:-D, myślę że chyba wygodniej byłoby umieścić import w każdym rodzaju niwelacji ( w opcjach górnego paska ) z założeniem że dane w pliku csv odpowiadają strukturą odpowiedniemu typowi arkusza niwelacji w winkalku. nawiązania na początek należałoby wpisać ręcznie.

pozdrawiam

30858 Postów w 5724 Wątkach, 906 zarejestr. uczestników, obecnie 14 online (0 zarejestr., 14 gości)
CODER | Kontakt z administratorem
RSS-Feed
powered by my little forum